Technologiczne rozwiązania dla domów z Intelihouse.

Damian Fituch z firmy Intelihouse przybliżył nam ideę inteligentnego domu, który stopniowo i nieodwracalnie wkracza do naszego życia. W miarę rozwoju technologii urządzenia, które pomagają nam kontrolować dom, mają coraz więcej funkcji za mniejsze pieniądze.

Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem (indywidualnie w każdym pomieszczeniu, w zależności od czasu i obecności), roletami lub żaluzjami to zdecydowany komfort, bezpieczeństwo i oszczędności dla mieszkańców. Podgląd z kamer, system alarmowy, automatyczne podlewanie, czujniki wycieku w łazience pozwalają nam na natomiast na poczucie kontroli i spokój.

Najczęściej klient nie zdaje sobie sprawy że te wszystkie systemy i funkcje można połączyć w jednym centralnym elemencie takim, jak panel dotykowy umożliwiający współdziałanie poszczególnych instalacji i w efekcie zwiększający komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Aby zrealizować te funkcje pan Damian zaprasza na darmowe konsultacje, pomoże stworzyć optymalną koncepcję dla każdego projektu od mieszkania po biuro, hotel czy centra handlowe. Firma Intelihouse jest przedstawicielem czołowych niemieckich producentów automatyki budynkowej Albrecht JUNG oraz Kieback and Peter.