Kreatywne szaleństwo z Multicontract!

Najlepiej uczyć się od najlepszych, dlatego z dużą radością przyjęliśmy zaproszenie firmy Multicontract na specjalne warsztaty dotyczące rozwiązań aranżacji podłóg.  Wszyscy zainteresowani uczestnicy Archistartera mogli bezpłatnie odwiedzić siedzibę firmy i poznać tajniki poprawnego układania podłóg.

Jak je projektować, co ze sobą łączyć, na co zwracać uwagę wykonawców, jakie możliwości w tworzeniu swoich wzorów mają architekci – to kilka z podejmowanych przez praktyków firmy Multicontract tematów. Najwięcej wiedzy i wrażeń mieliśmy, gdy znaleźliśmy się w bogatym magazynie i mogliśmy samodzielnie zaaranżować kawałek podłogi, wykorzystując dostępne tam produkty. Łączyliśmy panele LVT, płytki dywanowe, wykładziny, odkrywając jednocześnie zalety dostępnych na rynku rozwiązań chemii budowlanej. Artystyczny duch porwał nas w całości, co widać w efektach naszej pracy!

Serdecznie dziękujemy firmie Multicontract za organizację spotkania, sporą porcję wiedzy i wyjątkową okazję do kreatywnego szaleństwa.